SEO tekstai

SEO tekstai yra naudojami išorinio SEO metu. Tai tekstai, kurie keliami į įvairius straipsnių katalogus, tinklaraščius, prašoma juos patalpinti kitų žmonių interneto svetainėse (angl. guest posting). Tokie tekstai dažnai yra menkesnės vertės skaitytojams, tačiau juos palankiai vertina paieškos sistemos, mat juose paliekama aktyvi nuoroda į Jūsų svetainę ar kitus šaltinius, siejamus su optimizuojama svetaine (angl. backlink).

SEO tekstai turi būti unikalūs

WebSer rašomi SEO straipsniai yra unikalūs, nenaudojami jokie teksto generatoriai (tokių įrankių naudojimas anksčiau ar vėliau pridaro daug žalos). Patys tekstai yra tinkami ne tik SEO reikmėms, bet ir gali suteikti naudos jų skaitytojams, tad neatrodo kaip eilinės interneto šiukšlės. Stengiamės paisyti kuo daugiau įvairių rekomendacijų ir nerašytų taisyklių, nuolat stebime Google pranešimus ir algoritmų atnaujinimus, kurie gali daryti įtaką tekstams, suprantame, kad persistengti optimizuojant taip pat nevalia.

Mūsų rengtų SEO straipsnių galite rasti įvairiausiuose interneto šaltiniuose, keli pavyzdžiai:

Taip pat galime pasirūpinti ir SEO tekstų talpinimu kataloguose (jų skaičius nuolat kinta, tačiau nesunkiai rasime bent 30 katalogų, kuriuose per keletą dienų Jūsų straipsniai bus patalpinti). Ši paslauga teikiama tiek mūsų parašytiems, tiek ir Jūsų jau turimiems tekstams.

SEO tekstų kaina

SEO straipsnius esame įkainoję 0,011 € už vieną žodį. Rekomenduojama straipsnių apimtis – 300-500 žodžių, išskirtinais atvejais – iki 1000 žodžių.

Tekstų talpinimo kaina nuo 0,5 € iki 2,5 € už straipsnį viename kataloge.

Nuolatiniams klientams, itin dideliems užsakymams – NUOLAIDOS!