Tekstų kūrimas

„Turinys yra karalius“ – dar 1996 rašė Microsoft kompanijos įkūrėjas Bilas Geitsas. Tą pati sako ir pasaulyje gerai žinomi SEO specialistai, o mes jiems pritariamai linksime. Turinys labai svarbus ir jis turi būti parengtas tinkamai, o ne „bus gerai“.

Tekstų kūrimas - turinys yra karaliusĮ svetainę užklydęs žmogus kažko ieško. Ar jis atėjo per paieškos sistemą (absoliuti dauguma Lietuvos interneto naudotojų informacijos ieško naudodamiesi Google paieška), ar pamatė Jūsų reklamą, ar kas nors rekomendavo – jis kažko ieško ir nori tai rasti, o jei būtent Jūs atsakysite į jam kylantį klausimą ar parodysite jo ieškomą prekę, laimės abi pusės: ir Jūs, ir lankytojas. Tai, kas yra Jūsų svetainėje jau turinys, tačiau to nepakanka.

Kokybė gali būti suvokiama ir turi būti suvokiama skirtingai. El. parduotuvėms reikalingi išsamūs, detalūs ir tikslūs prekių aprašymai, pateiktos specifikacijos, paslaugų teikėjams reikia daugiau gražbyliauti, tačiau neperlaužti lazdos ir pateikti savo paslaugų aprašymus įdomiai, informacinio pobūdžio svetainėse būtina atsakyti į klausimą, kuris neduoda ramybės svetainės lankytojams ir pan.

Tekstų kūrimas – tai parduodantys, pritraukiantys tekstai Jūsų svetainei, tai lyg Jūsų tvirtovės karaliaus kūrimas. Tačiau toli gražu ne viskas Jūsų svetainėje ir baigiasi. Dar reikalinga reklama, kurioje taip pat ne tik vaizdas, bet ir tekstas. Vykdant svetainių išorinį SEO taip pat prireikia tekstų, tačiau jau kiek kitokių nei Jūsų svetainei.

Mes pasirūpinsime, kad tekstų kūrimas netaptų Jūsų galvos skausmų, o interneto svetainėje būtų stipriausias karalius, galintis laimėti prieš kitus karalius!